SSS

Bu sayfada Ofizzo.com hakkında aklınıza gelebilecek soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Ofizzo.com, Türkiye’de kurum kültürüne sahip en iyi şirketleri ve bu şirketlerin ofislerini sizlere tanıtan çok yönlü bir platformdur.
Ofizzo.com ekibi olarak sadece ofislerin fiziki koşullarını önemli olmadığını biliyoruz. Bu yüzden şirketlerin kurum kültürlerini ve çalışanlara sunulan yan hakları da özellikle paylaşıyoruz. Dolayısıyla şirketlerin kendilerini şeffaf bir şekilde tanıtmasını ve iş arayanların istedikleri şirket hakkında bu bilgilere kolayca ulaşabilmesini amaçlıyoruz. Şirketlerin ‘Employer Branding (İşveren Markası)’ çalışmalarını desteklerken, yetenekli çalışanlar da çalışırken mutlu olacağı şirketleri rahatça bulma şansı elde ediyor. Diğer yandan ofis tasarımı konusunda ilham arayanlara farklı ofis tasarımını keşfetme, mimarlık ofisleriyle iletişime geçme şansı sunuyoruz. Mimarlık ofisleri de bu sayede ofis tasarımlarını daha fazla kişiye ulaştırabiliyor.
– Çalışanlarına değer veren, her büyüklükte şirketler – Paylaşımlı ofisler (co-working spaces), açık ve sanal ofis sağlayıcıları – Mimarlık ofisleri ve ofis mobilyası markaları – İş yaşamına ve ofis dünyasına dair önemli haberler
Şirketinizi tanıtmak için iletişim sayfasından bize ulaşmanız yeterli.
Şu anda Ofizzo.com’da şirket tanıtımı tamamen ücretsizdir.
Hayır. Ziyaretçilerimize karşı şeffaf olmak adına her şirketin çalışma ortamlarını gösteren güncel fotoğraflar paylaşmasını istiyoruz.
Ofizzo.com olarak fotoğraf çekimi yapmıyoruz. Ancak talep eden şirketlere profesyonel bir ekip yönlendiriyoruz. İletişime geçerek bu talebinizi iletebilirsiniz.
Şirket bilgilerini güncel ve doğru tutmak en öncelik verdiğimiz konulardan biri. Yazılı veya görsel içerikleri güncellemek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
Bunu hiç istemeyiz ama elbette şirket sayfanızı Ofizzo.com'dan kaldırabilirsiniz. Şirket e-postanız ile bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
Evet, yer alabilirsiniz. Bir ofisiniz olması şart değil ancak başvurunuzu ayrıca değerlendirmemiz gerekiyor.
Elbette ekleyebiliriz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
Herhangi bir konuda işbirliği için iletişime geçmeniz yeterli. Bize ve paydaşlarımıza değer katacak her türlü işbirliğine açığız.