Hakkımızda

Ofizzo.com‘u ‘Yeni Nesil Şirket ve Ofis Rehberi’ olarak tanımlıyor ve Türkiye’nin kurum kültürüne sahip en iyi şirketlerini sizlere tanıtıyoruz.

Amacımız sadece ofislerin fiziki koşullarını tanıtmak değil, kurum kültürünü ve sunulan yan hakları da tanıtmak. Yani şirketi bir bütün olarak ele alıyoruz ve iş arayanlar ile iş verenler arasındaki mesafeyi kısaltmayı hedefliyoruz.

Ayrıca paylaşımlı ofisler (co-working spaces) ve açık/sanal ofisleri de listeliyor ve sizlerin en iyi ofislere ulaşmanıza aracılık ediyoruz. Bir yandan da ofis tasarımı konusunda ilham alabilmeniz için şirket sayfalarında mimarlık ofislerine ve ofis mobilyası üreticilerine de yer veriyoruz. Yani ‘Ofisimi nasıl tasarla(t)malıyım?’ sorusunun yanıtı da Ofizzo.com’da bulabilirsiniz.

Güncel bilgilere şirket sayfalarında yer verirken, tüm paydaşlarımızın yeni adımlarını Haberler bölümünde paylaşıyoruz. Ofis dünyasına dair tavsiyeler, dünyadan haberler ve röportajlar da bu bölümün bir parçası.

Eğer siz de şirketinizi tanıtmak veya herhangi bir şekilde iş birliği yapmak istiyorsanız mesajınızı merakla bekliyoruz!